YouTube Apk indir – 16.20.35 için Android

YouTube Apk

.Resmi YouTube uygulamasını Android telefonlarda ve tabletlerde edinin. En popüler müzik videolarından oyun, moda, güzellik, haber, öğrenme ve daha fazlasında popüler olanlara kadar dünyanın neler izlediğini görün. Favori kanallarınıza abone olun, kendi içeriğinizi oluşturun, arkadaşlarınızla paylaşın ve herhangi bir cihazda izleyin.

Milyonlarca videoyu bulabileceğiniz popüler video web sitesi YouTube’un resmi uygulaması. Ayrıca kendi videonuzu yükleyebilir ve diğer YouTube kanallarına abone olabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz videoyu arayabilir ve izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube, başlamanız için ana sayfanızda birkaç video önerir.

 Adi YouTube Apk
Boyutu 96.33 MB
Sürümü V16.20.35
Platformu Android

YouTube Apk indir

YouTube Apk özelligi inedir?

Yeni uygulama tasarımıyla, uygulama içinde yeni içerik keşfetmek çok kolay. YouTube’un bir konuya göre otomatik olarak oluşturulan uzun oynatma listeleri, onu daha ilgi çekici hale getirir. Facebook, Twitter gibi sosyal medyada doğrudan uygulamadan bir video paylaşın ve hatta bir arkadaşınıza e-posta gönderin. Tarayıcınızdan video izlemek istiyorsanız, doğrudan uygulamadan bir video bağlantısını kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Bu uygulama ile ilgili en önemli şey, oynatmayı bir kısayol ile kontrol edebilmenizdir. Örneğin, bir videoyu kapatmak için kaydırın ve videoyu ileri ya da geri taşımak için parmağınıza iki kez dokunun. Diğer videolara göz atarsanız, videolarınız arka planda devam eder. Tam olarak MX medya oynatıcısına benzer, ancak video doğrudan web’den oynatılır.

YouTube Apk (2)

Bir video hayranıysanız, bu uygulama yerine YouTube’un veya İçerik Stüdyosu’nun web sürümünü kullanmak daha iyidir. YouTube, en hızlı ve en çok kullanılan video sitesidir. Ayrıca Google’ın, içerik oluşturucular ve kanal sahipleri için uygulamayı iyileştirmek için sürekli çalıştığını gördük. Ancak reklam her geçen gün artıyor.

Özellikle de video içerik oluşturucularına reklam ödemesinin yüksek olduğu bir ülkedeyseniz. Yine de, YouTube’u Google için karlı bir işletme haline getirecek kadar para kazanmıyor. Bu nedenle, reklamlara bir alternatif Google tarafından keşfedilene kadar daha sinir bozucu reklamlar beklemeliyiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir