Subway Surf Apk indir – PARA HİLELİ En son sürüm

Subway Surf Apk

.Subway Surf Apk’ın linki android telefonunuzda çok kolay bir şekilde indirebileceğiniz bu gönderide verilmiştir. Subway Surf Apk tamamen ücretsizdir ve android telefonunuz için yeni bir sürümdür. Subway Surf Apk, para kazanmanız gereken bir yarış oyunudur.Subway Surf oyununu oynarken çok eğleneceğiniz ve gerçekçilik hissi veren bir yarış oyunudur.

Subway Surfers, biraz zaman öldürmenin ve aksiyon video oyunu becerilerinizi geliştirmenin eğlenceli bir yoludur. Bu platform oyununda oyuncular, hayatlarını tehdit eden hızlı metro arabaları tarafından ezilmekten kaçınmaya çalışırken, çeşitli tren istasyonlarındaki bir dizi zorlu engelden geçerek polislerin takibinden kaçmalıdır. Bu oyun, hayatta kalmak için hızlı refleksler ve hassas zamanlama gerektirir.

 Adi Subway Surf Apk
Boyutu 184M
Sürümü V2.17.2
Platformu Android

Subway Surf Apk indir

Subway Surf Apk özelligi inedir?

Android, dünya çapında en popüler mobil işletim sistemlerinden biridir. Tüm akıllı telefonların yaklaşık %72’si Android işletim sisteminde çalışır ve bunun birçok nedeni vardır. Android açık kaynaklı bir yazılımdır ve Android’de ihtiyaçlarınıza göre yapılandırabileceğiniz birçok özelleştirme seçeneği vardır. Ayrıca bir Android cihaz kullanıyorsanız, bazı oyunlarınız da olabilir. Dünyadaki kullanıcı sayısı göz önüne alındığında, Android için her gün binlerce oyun ve uygulama başlatılıyor.

Bu oyunlardan sadece birkaçı dünya çapında büyük bir popülerliğe sahiptir ve oynaması da eğlencelidir. Subway Surfers gibi oyunlar tüm dünyada büyük bir popülerlik kazandı ve bu oyunun geliştiricileri onu diğer mobil işletim sistemleri için de piyasaya sürdü. Bu oyunu daha önce oynamadıysanız, denemelisiniz ve bahse gireriz bu oyuna aşık olacaksınız. Subway Surfers, temel olarak Killu tarafından geliştirilen sonsuz bir koşu oyunudur ve yalnızca Google Play Store’da 500 milyondan fazla indirilmiştir.

Subway Surf Apk (2)

Subway Surfers, Temple Run adlı popüler video oyununa çok benziyor, çünkü her iki oyunda da hayatları için koşan ve onları öldürebilecek çeşitli şeylerden kaçan karakterler var. Ancak bu iki oyun arasındaki önemli bir fark, karakterin oyuncu tarafından nasıl kontrol edildiğidir. Temple Run’da oyuncular, karakterin hareketlerini manipüle etmek için ivmeölçeri kullanırlar, ancak Subway Surfers, oyuncuların ekrandaki parmak hareketlerini kullanarak karakterlerini üç şeritte hareket ettirmelerini gerektirir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir