The Sims 4 indir | Tam PC Oyununu Ücretsiz İndir

The Sims 4 indir Tam PC

The Sims 4’ü web sitemizden indirebilirsiniz. Sims 4 oyununu PC’niz veya dizüstü bilgisayarınız için indirmek istiyorsanız bağlantı da bu yazıda verilmiştir. The Sims 4 son sürümü indir. Bu oyun, dizüstü bilgisayarınızda oynayabileceğiniz bir Windows oyunudur ve bu oyun tamamen ücretsizdir, bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.

Sims 4 oyunu Türkiye’de en çok sevilen oyun. Bu oyunu oynayanların çoğu Türkiye’de bulunuyor. Bu yazıda bileceğimiz bu oyunun birçok özelliği var. The Sims 4 oyununu çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yazıda indirme bağlantısını verdik.

 Adı The Sims 4 indir
Boyutu 29GB
Sürümü V4.18.50
Platformu Bilgisayar PC

The Sims 4 indir

Bu The Sims 4 OYUN özelliği nedir?

The Sims 4’teki diğer her şey gibi, deneyimli oyuncular evrenler ve mahalleler fikrini tanıyacaklar, ancak bu, geçmiş uyarlamalardan sınırsızca geliştirilmiş bir başka unsur. Geçmiş Sims oyunlarında mahallenizden ayrılırken, karakterinizin yeteneklerini genişletme veya oluşturdukları bağlantıları tutma seçeneği olmayacaktı. Aynı şey evrenler için de geçerli.

The Sims 4’te, nereye giderseniz gidin veya ne yaparsanız yapın, Sim’iniz geri döndüklerinde bunu yanlarında tutacaktır. Gerçekten de, çeşitli alanlara gitmek, karakterinizin yeteneklerini yakındaki bir egzersiz merkezinde inşa etmesine ve hatta bir rekreasyon merkezinde akşamı geçerken karışmasına izin veren, deneyimin temel bir parçasıdır. Video çok uzun olsa da, bu mühendis oyununun ilk birkaç dakikası, bir alandan başlayıp diğerine geçmenin çok doğal olduğunu özetleyecektir.

The Sims 4 indir
The Sims 4 indir

The Sims 4 indir ‘ün The Sims kuruluşunda fazlasıyla eğlenceli bir oyun olmasına rağmen eski oyunların da gerçekten eğlenceli olduğunu kabul etmemiz gerekiyor. The Sims düzenlemesindeki ilk üç oyunda uzantı paketleri vardı ve oyunları çok eğlenceli hale getiren etkileşim içerir. The Sims 4, oyuna Sims’lerimizi daha ilgi çekici hale getiren büyük bir miktar eklerken, bu eski olayların bir kısmını özlüyoruz. Sims 4 indir

The Sims 4’te geri tepme yapmayan bir Sim Yarat-Oluştur vurgusu, Sim’in bir numaralı yemeğini ve gölgelendirmesini seçebilmemizin yoluydu. Sim’lerimiz için en çok sevilen yiyecekleri seçmemize ve onları yemeleri ihtimaline karşı bir ruh hali almalarına izin veren modlar var, ancak bu, oyunda etkili bir şekilde olmasıyla eşdeğer değil. Sims 4 indir

Sims 4 oyunu nasıl oynanır?

İster sıradan bir Sims oyuncusu olun, ister doğru aileyi, ortamı ve kariyeri yaratmak için her seferinde saatler harcayan biri olun, bu yolda size yardımcı olacak tüm küçük püf noktaları bilmeye değer. Özellikle geniş olan Sims 4’ü devraldığınızda, geniş bir keşif sunar ve tam bir gün oyun oynayacağınızdan daha fazla seçenek sırasında paketler sunar. Neyse ki, bu ipuçlarını öğrenmek için doğru yere geldiniz. Sims 4 indir.

Bu metnin başında, Sim’lerinizin deneyimini çok daha verimli hale getirmenin tüm temellerini öğreneceksiniz. Bu küçük kontrol listesiyle yeni bir şey öğrenmediyseniz, ilerleyin ve kendinizi simüle edilmiş dünyanın ustası ilan edin. İşte hayatta istediğiniz tüm başarıyı elde etmenize yardımcı olacak daha az bilinen 25 püf noktası ve ipucu …

How to install Sims 4 oyun?

Sims 4 oyununun kurulumu çok kolaydır. Öncelikle oyunu sitemizde verilen şekilde indirmeniz gerekmektedir. Ardından oyunun kurulumuna çift tıklamanız gerekir. Kurulum seçeneği gelecek, bunun içinde size bunu yapma seçeneği vereceğiz. Oyununuzun başarıyla yükleneceğini. Yine de The Sims 4 oyununu kurarken bir sorun var, yorum yaparak bize anlatabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir