Pıcsart Gold Apk indir Android için Son Sürüm

Pıcsart Gold Apk indir

Pıcsart Gold Apk’ı tamamen ücretsiz indirin. Bu APK harika ve yapılacak en iyi şey. Ve işi fotoğraf düzenleme. Pıcsart adını duymuş olmalı, ancak yeni sürüm Pıcsart Gold Apk. Daha da iyi özelliklerle birlikte gelir. Picsart Gold Apk APK’da, Pad APK’da bulunan tüm özellikleri alacaksınız. Türkiye’de en çok kullanılan APK. Picsart Gold Apk’i bir kez kullanmalısınız. Bu yazıda indirme bağlantısını verdik.

Bu yazımızda Pıcsart Gold Apk’nin son sürümünü verdik. İndirebilirsin . Birçok özellik alacaksınız. Herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek. Bu yazımızda Picsart Gold Apk ile ilgili tüm bilgileri verdik. Aşağıya inip okuyabilirsiniz. 

Apk Adı Picsart Altın Apk
Apk Boyutu 56.67 MB
Apk Sürümü V16.8.2
   

Picsart Gold Apk İndir

Bu Picsart Gold Apk’ın özelliği nedir?

Picsart Gold Apk birçok özelliğe sahiptir. Normal Picsart Apk ile tanışmayacağım. 2020 yılında 21 bu uygulama çok kullanılıyor. Çünkü içinde özel olan çok fazla uygulama değildir. Picsart Gold Apk’ı kullanmak da çok kolay ve basittir. Böylece daha da iyi hale gelir. Ve bunun gibi birçok özellik var. Pad sürümünde mevcut olan ancak bu apk’de size tamamen ücretsiz verilecek ve bu özellikler nelerdir. 

 • Picsart Gold Apk Herhangi bir reklamım yok.
 • Normal uygulamadan daha iyi ve daha hızlı çalışır.
 • Tamamen ücretsizdir ve çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.
 • Picsart Gold Apk, tuş takımı sürümünde bulunan böyle bir şeydir, ancak size tamamen ücretsiz olarak verilecektir.
 • Resim çerçevesi, ped versiyonunda olan son versiyonda verilecektir.

Picsart Gold Apk nedir?

Friends Picsart Gold Apk, kurgu dünyasına farklı bir örnek oluşturan oldukça iyi bir uygulamadır. Picsart Gold, dünyadaki en kolay ve en iyi kurguyu yapabileceğiniz bir uygulamadır, uygulamayı çalıştırmak çok kolaydır.

Herhangi bir fotoğrafı düzenleyebileceğiniz ve herhangi bir efekt verebileceğiniz Picsart Gold’da kullanabileceğiniz çok sayıda araç elde edersiniz! Çok yararlı olan bulanıklık, efekt, arerol, dozajlama gibi tüm bu araçları kullanarak iyi bir resim yapabilir veya düzenleyebilirsiniz!

Friends Picsart Gold Apk ile fotoğrafın arka planını değiştirebilirsiniz! Arkadaşlar, Picsart Gold’un en iyi özelliğidir, yani bu uygulamayı kullanarak bir DSLR görüntüsü oluşturabilirsiniz! Bir Android kullanıcısıysanız ve telefonunuzdan fotoğrafları düzenlemek istiyorsanız, o zaman Picsart Gold Apk’den iyi bir uygulama yoktur.

PicsArt Gold’da Şık Fotoğraf Düzenleme Nasıl Yapılır?

Arkadaşlar bölümünde, burada bazı Düzenlenmiş Fotoğraflar göstereceğim ve size onunla nasıl düzenlediğinizi anlatacağım, böylece bir fotoğrafa efekt vermeyi de öğrenebilirsiniz çünkü ayrıca PhotoShop Editing’in öğrenmenin çok zaman aldığını biliyorsunuz ve öyle de yapıyor bir makalede pek anlatmıyorum.

Aşağıda, PicArt Gold düzenlenmiş harika resimler ve bunların nasıl oluşturulacağını gösterecek, böylece birçok düzenleme ipucu ve püf noktası öğreneceksiniz.

Burada size Magic Effect’in nasıl ekleneceğini öğreteceğim, böylece fotoğraflarınıza Büyülü Efekt ekleyerek benzersiz fotoğraflar yaratabilirsiniz.

Önce fotoğrafınızı, elinizde bir şey tutuyormuşsunuz gibi görünen PicsArt Gold’a yükleyin. Şimdi Google’dan Cloud Effect Png’yi indirin ve bu fotoğrafa ekleyin.
Şimdi “Sihirli Değnek” simgesine tıklayın ve Efektler’e gidin ve Pop Art’ta Renk Gradyanı efektini seçin.

Picsart arka plan bulanıklığı düzenleme

Fotoğrafı arka planı değiştirerek düzenlemeniz gerekmiyorsa, bunun yerine arka planı olan aynı arka planı düzenlemeniz gerekiyorsa, bunu da yapabilirsiniz, takip edebileceğiniz adımlarda size anlatacağım.

Arkadaşlar, şimdi tüm telefonlarda bulanıklık sistemi gelmeye başladı. Bu nedenle, bu şekilde düzenleme kamerada otomatik olarak yapılır. Yine de size picsart’ın bulanıklık düzenleme sistemini söyleyebilirim.

 • Öncelikle, fotoğrafın arka planını düzenlemek istiyorsanız, o fotoğrafı artı işaretleriyle picsart uygulamasına ekleyin.
 • Şimdi aşağıda verilen seçeneklere benzer etkilere sahip seçeneğe tıklayın. Şimdi efektli seçeneğe tıklayarak, Marges, Blur gibi seçenekleri göreceksiniz. Bu bulanıklığa tıklayın.
 • Şimdi bulanıklaştırmada, farklı türlerdeki bulanıklaştırma seçenekleri verildi, bunları yalnızca bulanıklaştırmada tıklayın.
 • Şimdi resmin tamamı bulanıklaşacak. Resmin tamamını, arka planı bulanık tutulacak şeyi veya kişiyi bulanıklaştırmak zorunda değiliz, bulanıklığın geri kalanı yukarıda verilen silginin seçeneklerinden kaldırılmalıdır.
 • Şimdi sağ üst tarafta verilen ok sembolü ile görüntüyü kaydedin. Ve şimdi aşağıdaki etkiye sahip seçeneğe geri tıklayın.
 • Ve en iyi efekti seçin

Picsart Gold Apk nasıl kurulur?

Picsart Gold Apk’yi oyun mağazasından da indirebilirsiniz. Ancak, tarafımızca sağlanan bağlantıdan nasıl kurulacağını aşağıdan indirebilirsiniz.

 1. İlk Picsart Gold Apk’ı indirin.
 2. APK Dosyasını açın ve Telefon Belleğine veya SD Karta kaydedin.
 3. APK / Oyun yükleniyor.
 4. Bilinmeyen Uygulama İznine İzin Vermeyi Unutmayın.
 5. Picsart Gold Apk’yi açın.
 6. Picsart Gold’un keyfini çıkarın.

battlegrounds mobile india apk download

Battlegrounds Mobile India Apk

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir