Internet Cafe Simulator APK Indir – Para Hileli Mod Apk indir

Internet Cafe Simulator APK Indir

internet cafe simulator apk – kendi internet cafe simülatörünüzü geliştirmekle meşgul olacağınız cep telefonunuz için büyüleyici ve harika bir iş test sistemidir. Kendi fantezilerinizi anlamak için derneklere sahip olmalısınız, en çok topraklanmış donanımı satın almalı, kiralamak için gerekli alanı ayırmalısınız. Ekstra ücreti keşfetmek için cezai operasyonlara katılabilirsiniz. Aynı şekilde bistronuzda çalışacak kişileri kayıt etme şansınız da var. Her yerde yeterli muhaliflerin olduğu gerçeği ışığında, herhangi bir işte dikkatli olmak tutarlı bir şekilde önemlidir.

Bu oyunda bir internet kafenin sahibi oluyorsunuz. Güne herhangi bir normal işçi başladığında başlayacaksınız: yataktan kalkmak ve işinize gitmek. Hasarlı bir siber kafe bulacaksınız, bu yüzden temizlemeye başlayın ve müşterileri alması için hazırlayın.

Apk Adı internet cafe simulator apk
Apk Boyutu 247MB
Apk Sürümü Brawl Stars v1.4
   

Internet Cafe Simulator Apk indir

Bunun ötesinde, bir yönetim oyununun nasıl çalıştığını zaten biliyorsunuz: işinizi, potansiyel müşteriler için çekici olacak şekilde geliştirmelisiniz ve onlar da erdemli bir döngü içinde para harcamaya başlarlar. Yani, ne kadar çok para kazanırsanız, iyileştirmeler için o kadar çok harcayabilir ve o kadar çok kazanırsınız.

Bu oyunu hemen indirin ve şu ana kadar Android için yönetim oyunlarında görülenden biraz farklı bir görünümün tadını çıkarın.

Internet Cafe Simulator APK nasıl kurulur?

Internet Cafe Simulator (Mod) ’yı oyun mağazasından da indirebilirsiniz. Ancak tarafımızda verilen linkten nasıl kurulacağını aşağıdan indirebilirsiniz.

  1. İlk Internet Cafe Simulator indir .
  2. APK Dosyasını açın ve Telefon Belleğine veya SD Karta kaydedin.
  3. APK / Oyun yükleniyor.
  4. Bilinmeyen Uygulama İznine İzin Vermeyi unutmayın.
  5. Internet Cafe Simulator APK’sını açın.
  6. Internet Cafe Simulator APK’sının keyfini çıkarın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir