Hello Neighbor Apk indir – En son sürüm Apk

Hello Neighbor Apk

.Merhaba Komşu Apk linki android telefonunuzda çok kolay bir şekilde indirebileceğiniz bu gönderide verilmiştir Merhaba Komşu oyunu oynarken çok eğleneceğiniz çok eğlenceli ve ilginç dolu bir oyundur. Hello Neighbor Apk tamamen ücretsiz ve android telefonunuz için yeni bir sürümdür.Hello Neighbor Apk oyununu oynarken çok eğleneceksiniz ve gerçek bir deneyim getiriyor.

Merhaba Komşu, bodrumda ne kadar korkunç sırlar sakladığını bulmak için komşunuzun evine gizlice girme hakkında gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. O arka bahçe penceresinden tırmanmaktan gerçekten zevk alıyor musun? Orada bir ayı tuzağı bekleyin. Ön kapıdan gizlice mi giriyorsun? Yakında orada kameralar olacak. Kaçmaya çalışmak? Komşu bir kısayol bulacak ve sizi yakalayacak.

 Adi Hello Neighbor Apk
Boyutu 48M
Sürümü V1.0
Platformu Android

Hello Neighbor Apk indir

Hello Neighbor Apk Apk özelligi inedir?

Hello Neighbor, Thin: Eight Pages veya Alien: Isolation gibi oyunların gizli hayatta kalma oyunlarını içeriyor ve onu mütevazı bir mahalle ortamına dokuyor. Kötü bir canavarın ya da meçhul bir korkunun pençelerinden kaçmak yerine, oyuncular mor bir kazak giymiş şişman, bıyıklı beyaz bir adamla karşı karşıya gelirler: bu türde oyuncuların beklediği tipik kabus düşmanı değil.

Hello Neighbor Apk (2)

Komşular terör yaratmıyor gibi görünse de, AI hafife alınmamalıdır. Aldatıcı derecede karmaşık evde ilerlerken, komşunuz hatalarınızdan ders alıyor. Bir arka bahçe penceresinden girmeye alışın ve orada tuzaklar kurmaya başlayacak. Zemin kattaki salonda çok fazla saklanın ve gizli kameralar kurmaya başlayacaktır.

Komşunuz izinsiz girdiğinizden şüphelenirse, av devam eder ve özellikle oyunun başlarında kaçma şansınız çok azdır. Kısayolları biliyor ve (komik bir şekilde) sizi yakalamak için penceresini kırmakta tereddüt etmeyecek. Yakalanırsan sonuç tam tersi olur: Komşu seni yolun sonunda geri alır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir