GTA Vice City Apk indir – En son sürüm Apk

GTA Vice City Apk

.GTA Vice City Apk’ı tamamen ücretsiz ve çok kolay bir şekilde Android telefonunuza indirebilirsiniz.GTA Vice City, boş zamanlarınızda kullanabileceğiniz çok eğlenceli bir oyundur.Bu GTA Vice City Apk’tan biri tamamen ücretsizdir.İçinde bulunduğunuz yeni sürüm GTA Vice City Apk dünya çapında en popüler ve en çok oynanan oyunlardan biridir.

Grand Theft Auto: Vice City artık Android’de popüler bir üçüncü şahıs oyunudur. Bikinili güzelliklerle güneşli plajlar, Hawaii tişörtlü zorlu adamlar, pahalı arabalar ve havalı sandıklar, lüks ve suçun bir cenneti – hepsi GTA VC APK’sinde!

 Adi GTA Vice City Apk
Boyutu 101MB
Sürümü V1.09
Platformu Android

GTA Vice City Apk indir

GTA Vice City Apk özelligi nedir?

On yıldan uzun saçlı, ekstra ve pastel kıyafetler bir suç yığınının tepesine tırmanan bir adamın hikayesini anlatıyor. Plajlardan bataklıklara ve pırıltılı gettolara uzanan geniş bir kentsel yayılma olan Vice City, şimdiye kadar inşa edilmiş en çeşitli, eksiksiz ve canlı dijital şehirlerden biriydi. Açık dünya oyununu karakter odaklı bir anlatımla birleştirerek, zevk ve düşüş dolu bir şehre varırsınız ve aralarından seçim yapma şansı verilir.

GTA Vice City Apk (2)

15 yıl hapishanede geçirmek için uzun bir süre ve Vercetti gibi hevesli bir suçlu patron için sizi sertleştirmek için yeterli. Büyüleyici ve yoğun Ray Liotta tarafından seslendirilen Vercetti, bir GTA oyununun mükemmel kahramanıdır: Sokaklara özgü, anlayışlı ve acımasız, oyuncunun tam özgürlük ve kontrol vaat eden bir dünyada aksiyonun önü ve merkezi haline geldiği bir kanal haline gelir. . GTA: Vice City, bu sözü çok iyi yerine getiriyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir