fs 16 Apk indir – Farming Simulator 16 Apk En son sürüm

fs 16 Apk

.fs 16 Apk android telefonunuza indirmek çok kolay fs 16 ile android telefonunuz için tamamen ücretsiz bir sürümü var tarımla ilgili tüm bilgileri en iyi şekilde alabilirsiniz fs 16 Apk serinin en yenisi olan bir oyundur tarım se metre oyunları en iyi tarım merkezi bu oyunda fs 16 Apk size en iyi oyunla çiftçilik hakkında bilgi verir ayrıca bu fs 16 Apk içinde birçok çiftçilik türü ayrıca makinelerin kullanımı hakkında bilgi verir.

Farming Simulator 16, kendi gerçekçi çiftliğinizi olağanüstü ayrıntılarla yönetmenizi sağlar. Beş farklı ürün ekin, büyütün, hasat edin ve satın, inek ve koyun yetiştirin ve kendi hızınızda odun satın. Tarım arazinizi genişletmek için yeni çiftlikler satın alın. Biçerdöverlerin ve traktörlerin doğrudan kontrolünü elinize alın veya bir yapay zeka kiralayın ve büyüyen çiftliğinizi tam ekran yönetim haritasından yönetin.

 Adi fs 16 Apk
Boyutu 138.9 MB
Sürümü V1.1.2.6
Platformu Android

fs 16 Apk Apk indir

fs 16 Apk özelligi nedir?

Büyük bir çiftliğe adım atın ve gerçekçi Farming Simulator 16 oyununda tüm hammaddelerini toplayıp toplayamayacağınıza bakın. Bir göz atın ve hızlı çalışmak, görevlerinizi tamamlamak ve bu arazinin sunduğu her şeyi hasat etmek için her türlü çiftlik ekipmanını kullanın. .

Farming Simulator 16, sizi çiftliğin içine çekecek gerçekçi grafiklere sahip. Oyun sırasında herhangi bir zamanda araçları değiştirebilir veya tüm aktiviteleri görmek için kamerayı hareket ettirebilirsiniz. Araçlar arasında geçiş yapmak için traktörler, kamyonlar ve diğer makineler arasında geçiş yapmak için ekranın altındaki düğmeye dokunun.

fs 16 Apk

Farming Simulator 16, araçları sürmeyi kolaylaştıran basit kontrollere sahiptir. Ateş etmek için okları, hızlandırmak veya yavaşlatmak için kolları kullanın. Ayrıca bazen römork, mekanik silah ve diğer makineleri kullanmak zorunda kalacaksınız.

Tüm bunlara ek olarak, Farming Simulator 16’nın çok oyunculu modu vardır, böylece arkadaşlarınızı çiftlikten en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmaları için davet edebilirsiniz. Farming Simulator 16’da araba sürerken, ekinlerinizi satarken ve para kazanırken zorlukları birlikte tamamlayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir