Drift Max Pro Apk indir – En son sürüm

Drift Max Pro Apk

.Drift Max Pro Apk android telefonunuzda çok rahat kullanabileceğiniz sizler için oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir uygulamadır Drift Max Pro’nun linki bu postta indirebileceğiniz yerden verilmiştir Pro oyunu oynayarak çok iyi olacaksınız bir araba yarışı oyunudur Drift Max Pro oyunu size gerçek bir araba yarışı deneyimi yaşatır Drift Max Pro, android telefonunuz için tamamen ücretsiz ve yeni bir sürümdür.

Güzel spor arabalarınızla sokaklara çıkmak ister misiniz? Destansı kıvrımlarda sürüklenme ve sarma. İnanılmaz driftler yaparken lastiklerinizden çıkan yanan kauçuk buharının kokusunu hissedin. Tiramisu Studios’un son bölümünde rakiplerinizi stillerde çaprazlayın ve onları dumanla geri gönderin. Bu muhteşem araba drift oyunu hakkında bilmeniz gereken her şeyi incelememizle öğrenin.

 Adi Drift Max Pro Apk
Boyutu 324M
Sürümü V2.4.191
Platformu Android

Drift Max Pro Apk indir

Drift Max Pro Apk özelligi nedir?

Alışılmış kariyer yarışlarının dışında biraz meydan okuma arayanlar için oyun, gerçek oyuncularla becerilerinizi ve yeteneklerinizi gerçek anlaşma ile test edebileceğiniz çevrimiçi yarışlar da sunuyor. Dünyanın en iyi drift yapan profesyonellerine meydan okuyun ve onlara gerçek anlaşmanın kim olduğunu gösterirken skor tablolarında tırmanın.

İki heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu mod ile oyuncular çevrimiçi eşleşmeleri oynarken asla sıkılmazlar. Sonsuz sürüklenen zorluklarla karşılaşacağınız drift maçında rakiplerinizle yüzleşin. Veya geleneksel yarış oyununda yarışın ve tüm sürüş becerilerinizi test edin. Gerçek bir profesyonel olun ve çevrimiçi rakiplerinizi yenin.

Drift Max Pro Apk (2)

Drift Max Pro, ana hedefinizin sadece bitiş çizgisini önce geçmek olmadığı bir 3D sürüş oyunudur. Ayrıca, yarış yolundan aşağı inerken mümkün olan en yüksek sayıda kayma işaretini elde etmeniz gerekecektir. Sürüklenmeyi ne kadar uzun süre başarırsanız, puanınız o kadar iyi olur.

Drift Max Pro’nun kontrol seçeneklerinden iki farklı kontrol sistemi arasından seçim yapabilirsiniz: Dahili ivmeölçerini veya kontrolleriniz olarak ekranda görünen kurulum düğmelerini kullanarak akıllı telefonunuzu eğin. Nasıl sürmeye karar verirseniz verin, drift yapmanın anahtarı hız, frenler ve sürüş yönü arasında doğru dengeyi korumaktır. Puan tablosunun en üstüne çıkmanın tek yolu bu.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir