Dls 19 Apk indir – En son sürüm Android için

Dls 19 Apk 

.Dls 19 Apk’ı Android telefonunuzda çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.Bu uygulamanın linkini sitemizden Dls 19 Apk indirebileceğiniz sitemizden indirebilirsiniz.Dls 19 oyununu oynayarak çok eğlenceli olacaksınız. Kriket seven bir insansınız, o zaman bu sizin için çok iyi bir uygulama, kullanıcı Dls oynarken gerçek bir dünya deneyimi yaşıyor 19 Dls 19 Apk bugün milyonlarca kişi tarafından beğeniliyor.Telefonlar için tamamen ücretsiz bir uygulama.

Dream League Soccer 2019 APK – Hayalinizdeki yıldız oyunculardan oluşan takımı kurmanız ve onu şampiyonluklara ve kupalara götürmeniz gereken çok pürüzsüz ve inanılmaz derecede gerçekçi bir oyun ile harika bir futbol simülatörü. Yeni stadyumunuzu inşa edin, orada şampiyonluklar oynayın, para kazanın ve takımın gelişimine yatırım yapın.

 Adi Dls 19 Apk 
Boyutu 66.3 MB
Sürümü V6.13
Platformu Android

Dls 19 Apk indir indir

Dls 19 Apk özelligi inedir?

Oyuncularınızın yeteneklerini geliştirin, yoğun antrenman yapın, yeni hileler öğrenin, cezaları yumruklamayı ve uzun sarkmalar yapmayı öğrenin. Şemaları ve taktikleri deneyin, orta seviyenizi bulun ve sayısız şampiyonluğa giden herhangi bir takımı alt edin. Ancak unutmayın, yapay zeka burada çok gelişmiştir, böylece rakipler de yetkin bir şekilde oynayacaktır.

Dls 19 Apk  (2)

Dream League Soccer 2019 apk bir spor ve spor oyunudur. Oyun gerçek süper yıldızları ve takımları geri yükler ve oyunda futbol oyunlarının cazibesini takdir etmek için yeşil zeminde bu süper yıldızlarla birlikte binersiniz. Oyuncular oyunda kendi futbol takımını kurabilir, kendi futbol sahasına sahip olabilir, futbol kulübünün patronu olabilir, dünyanın her yerinden takımlarla rekabet edebilir, çok özgür, heyecanlı ve tutkulu bir oyun.-Apk- AwarD.cOm

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir