Brawl Stars Apk İndir | Mod Apk Son sürüm

Brawl Stars indir PC

Web sitemizde Brawl Stars oyunlarını indirmek için bir Ling Dia bulunmaktadır. Hızlı tempolu 3v3 çok oyunculu ve Battle Royal harika bir oyun! Brawl Stars, APK Oyununda farklı Mod türleri verilir. Bu oyunu arkadaşınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Brawl Stars Mod Apk Bu web sitesinde vermiştik. Bunda, birçok işlevi ücretsiz alacaksınız. Kilidi açmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Apk Adı Brawl Stars Apk İndir Mod
Apk Boyutu 139MB
Apk Sürümü Brawl Stars v34.141
   

Brawl Stars Apk İndir

 

Brawl Stars Apk oyunu nedir?

Brawl Stars Apk içerik derecelendirmesi, Everyone 10+ Fantasy Violence’dır ve indirilebilir ve 18 programlama arayüzünü veya daha fazlasını destekleyen android cihazlarda tanıtılabilir. Brawl Stars Apk İndir.

Çok yönlü kullanım için tasarlanmış yüksek hızlı 3v3 çok oyunculu ve dövüş royası! Üç dakikadan kısa bir sürede çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayın.

Brawl Stars Apk İndir

Minecraft apk hakkında özel olan nedir?

Brawl Star apk, bir android mobil oyunudur. Brawl Star oyununu multiplayer ile yapabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz olsun, başka hiç kimse bunun için ücretlendirilmez. Brawl Star apk online olabilir. Madalya kraliyet oyunu gibi çalışır mı?

Karakterinizi kontrol etmek basittir ve doğruyu söylemek gerekirse, bunu cihazınız dikey konumdayken tek parmağınızla yapabilirsiniz. Karakterinizi hareket ettirmek ve saldırmak için parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Aynı şekilde, zafere ulaşmak için makul bir olasılığa sahip olmanız gerektiğinde temel olan istisnai yeteneklerinizi bu çizgiler boyunca serbest bırakabilirsiniz.

Brawl Stars apk’da farklı oyun modlarını keşfedebilirsiniz. ‘Ödüller’ modunda amacınız oyunu diğer gruptan daha fazla yıldızla tamamlamaktır. Diğer oyun modlarında, kılavuzda bulunan değerli taşların ilerlemesi için savaşmanız veya destansı bir ‘ölüm maçında’ farklı bölümlere karşı doğrudan mücadele etmeniz gerekir.

Karakterlerin geri kalanında değişiklikler

Birçok farklı dövüşçü ek olarak ölçüm düzeltmeleri aldı. Brawl Star apk – İlerlemelerin bir kısmı, karşılaşmalarına bağlı olarak gerçek oyuncular tarafından önerildi. Bu, temelde Supercell’in oyuncularının yerel alanını yerine getirme girişiminde bulunduğunu gösteriyor. Günün sonunda asıl mesele oyunun piyasadaki hareketini sürdüren bireyleri neşelendirmektir.

 

Brawl Stars APK nasıl kurulur?

Brawl Stars APK (Mod) ’yı oyun mağazasından da indirebilirsiniz. Ancak tarafımızda verilen linkten nasıl kurulacağını aşağıdan indirebilirsiniz.

  1. İlk İndir Brawl Stars APK.
  2. APK Dosyasını açın ve Telefon Belleğine veya SD Karta kaydedin.
  3. APK / Oyun yükleniyor.
  4. Bilinmeyen Uygulama İznine İzin Vermeyi unutmayın.
  5. Brawl Stars APK’sını açın.
  6. Brawl Stars Premium APK’sının keyfini çıkarın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir