Boom Beach Apk İndir için Android | Son Sürüm indir

Boom Beach Apk indir

Boom Beach Apk bir Android oyunudur. Türkiye’de çok popüler olan. Boom Beach Apk’ın son sürümünü indirmek için bu yazıda bir bağlantı verdik. Bu oyun çok eğlenceli ve basit. Boom Beach Apk’ı Play Store’dan da indirebilirsiniz. Bu oyunda bilmeniz gereken birçok özel şey var.

İnsanlar Clash of Clan oynuyorlarsa, o zaman insanlar en azından aynı geliştirici Supercell’den başka bir strateji oyununu merak ediyorlar. Supercell’in diğer oyunlarına bir göz atın, insanlar onu Boom Beach ile ilişkilendirebilir. Özellikle insanlar Clash of Clans yapımcılarından olduğunu bildiklerinde en çok beklenen oyunlardan biri olarak görülebilir.

 Adı Boom Beach Apk
Boyutu 101MB
Sürümü V35.120
Platformu Android

Boom Beach Apk indir

Bu Boom Beach Apk özelliği nedir?

Aynı geliştiriciyle, Boom Beach Apk’in son APK 41.112 (41112) birkaç kişi tarafından oynamak için daha ilginç bulundu. Ek olarak, aşağıda ortaya çıkacak daha güçlü yanları ve zayıf yönleri vardır.

Temel olarak, Android için Boom Beach, selefi ile karşılaştırıldığında hala aynı oynanışa sahip olsa da, geliştirici, yeri Kingdom’dan Tropikal Ada Plajı’nda bir eylem ve savaş yapmak için taşıdı. Strateji oyunu ve temel bina kombinasyonu ile benzer bir oyuna aittir. Oyunun nasıl oynanacağı da kolaydır. Oyunun özü, adayı ve çevresini Blackguard adlı düşmanlardan inşa etmek ve kurtarmaktır.

Başarıyla kurtarılan her ada için oyuncular ödül olarak belirli aralıklarla altın ve kaynak alacaklar. Ancak bu düşmanların geri dönmeyeceği anlamına gelmez çünkü karargaha saldırıp adayı ele geçirmeyi başarabilirler. Bu nedenle karargahın güçlü bir savunmaya sahip olması gerekiyor ve bu yüzden saldırıyı düşmanlarla paylaşacak. İnsanlar Clash of Clan’dan bu oyuna geçtiklerinde önemli bir değişiklik olmuyor.

Boom Beach Apk nasıl kurulur?

Boom Beach Apk’yi oyun mağazasından da indirebilirsiniz.

  1. İlk Boom Beach Apk’ı indirin.
  2. APK / Oyun yükleniyor.
  3. Bilinmeyen Uygulama İznine İzin Vermeyi Unutmayın.
  4. Boom Beach Apk’yi açın.
  5. Boom Beach Apk ’un keyfini çıkarın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir