Bip Apk indir – Mesajlaşma, Kaliteli Görüntülü Arama

Bip Apk

.Bip Apk’yi android telefonunuza çok kolay ve kesinlikle ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Bip Apk’yi indirebileceğiniz bu uygulamanın bağlantısını bu yazımızda bulacaksınız.Bip Apk milyonlarca ile güvenli ve kullanımı kolay Sansar Manch Hai Bip Apk, tüm arkadaşlarınızla iletişimde kalmak ve tonlarca video oyunu oynamak için kullanabileceğiniz bir dublör mesajlaşma uygulamasıdır.

BiP, farklı türlerden tonlarca video oyunu içeren kapsamlı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Puzzle Bobble gibi oyunlardan Super Mario Bros gibi oyunlara kadar gerçekten gamı ​​yönetiyorlar. Hepsini bulacaksınız.

 Adi Bip Apk
Boyutu
81M
Sürümü V3.76.10
Platformu Android

Bip Apk indir

Bip Apk Apk özelligi nedir?

Anlık mesajlaşma, HD kalitesinde sesli ve görüntülü aramalar gibi temel iletişim özelliklerinin yanı sıra BIP, fotoğraf, belge, sesli mesaj ve konum paylaşmanıza olanak tanır. BIP ayrıca bölgenize ve kanallarınıza göre daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayan geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

Bip Apk (2)

Güvenli: Mesajlarınız ve aramalarınız BiP ile güvende. Cihaz ve hizmet kalitesi standartları, uluslararası güvenlik standartlarına uygun (TLS) ifrelenir. çüncü ahıslar size erişemez veya okuyamaz. BiP mesajlarınızı saklamanız ve teslim almanıza ulaştığınızda, mevcut olan herhangi bir şeyi değiştirmeden giderilebilir hale getirmeniz. BiP, yetkisiz hiçbir veriyi paylaşmaz ve benzerlerine zorlamaz.

Yüksek BiP ile fotoğraf ve videoları kalite verebilirsiniz. Fotoğrafları emoji, metin ve çizim ile eğlenceli olabilir. BiP, dünya çapında 10 kişiye kadar HD sesli velü görüşme sağlar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir