AVG Cleaner Pro Apk Full indir – En son sürüm İçin Apk

AVG Cleaner Pro Apk

.AVG Cleaner Pro Apk Bağlantısı, indirebileceğiniz gönderimizde verilmiştir. AVG Cleaner Pro Apk, Android telefonunuza hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.Bu uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.AVG Cleaner Pro Apk indirmek çok kolaydır. Android telefonunuzda kullanımı kolaydır. Bunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. AVG Cleaner Pro Apk, Android telefonunuzu koruyacak, Android telefonunuzun güvenliği için kesinlikle harika bir uygulamadır. Önemsizlikten uzak tutar.

Android kullanıcıları için akıllı telefonlarımızdaki çöp dosyalarından kaçınmak zordur, özellikle cihazınıza üçüncü taraf geliştiriciler tarafından sıklıkla birden fazla uygulama yüklüyse. Bu yalnızca dahili depolama alanınızı tüketmekle kalmaz, aynı zamanda telefonu önemli ölçüde yavaşlatır.

 Adi AVG Cleaner Pro Apk
Boyutu 22MB
Sürümü V4.22.1
Platformu Android

Boom Beach Apk indir

AVG Cleaner Pro Apk özelligi nedir?

Diğer mobil temizleyici uygulamalar gibi AVG Cleaner Pro, oyuncuların sisteminizdeki tüm gereksiz dosyaları taramasına ve ardından basit bir dokunuşla silmesine olanak tanır. Ancak, AVG Cleaner Pro ile temizleme işleminiz son derece hızlı ve etkili olacaktır.

Bununla birlikte, tüm dosyaları temizledikten sonra hiçbir şey kalmadığından emin olmak için tüm önemli dosyalar taranacak ve yeniden taranacaktır. Ayrıca uygulama, depolama alanınızı tüketen büyük dosyaları görüntülemenize de olanak tanır. Ardından isterseniz bunları kaldırmaya karar verebilirsiniz.

Ve en önemlisi, Edge Cleaner Pro, telefonunuzla keşfedebileceğiniz diğer birçok özellikle birlikte gelir, yalnızca temizlemeyecek, aynı zamanda telefonunuzu daha etkili ve kullanışlı hale getirecektir.

AVG Cleaner Pro Apk (2)

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir