Asphalt 8 Apk indir – En son sürüm Android için

Asphalt 8 Apk

.Asphalt 8 Apk’ı Android telefonunuzda çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.Bu uygulamanın bağlantısı, bu Asphalt 8 Apk’yi tamamen ücretsiz olarak alabileceğiniz yazımızda verilmiştir.Bu uygulamayı kullanarak canınızı oldukça ilginç hale getirebilirsiniz. Asphalt 8 Apk çok iyi bir araba yarışı oyunudur.Asphalt 8 Apk oynarken gerçek bir yarış yaşayacaksınız.Asphalt 8 oyununu oynayarak çok eğlenceli olacak.

Android platformundaki en çılgın araba yarışı oyunlarından biri. Asphalt 8 Airborne, Gameloft tarafından, cep telefonunuzda veya çevrimiçi çok oyunculu olarak tek bir oyuncu olarak oynayabileceğiniz bir arcade yarış oyunu olarak geliştirildi. Çarpıcı grafikler ve arabalarınızla gerçekleştirebileceğiniz bu dünya dışı hareketlerle, bu oyun sizi mobil ekranınıza bağlayacak.

 Adi Asphalt 8 Apk
Boyutu 4K
Sürümü V4.8.0i
Platformu Android

Asphalt 8 Apk indir

Asphalt 8 Apk özelligi nedir?

Asphalt serisi, mobil platformdaki en popüler yarış arabası serilerinden biridir ve Gameloft, üst düzey grafiklere ve oyuncunun tüm dikkatini çeken güçlü bir hikayeye sahiptir.
Oyunun ana ekranı biraz korkutucu olabilir ve çeşitli seçenekleri keşfetmek biraz zaman alır.
Asfalt 8, havadayken, namlu ruloları veya düz dönüş zıplamaları gibi havada yaptığınız hileler için ödüller. Pistteki birçok açılı rampadan birinde sürerek bir namluyu yuvarlayabilir, işin geri kalanının yerçekimi ve hızın bir karışımı olmasına izin verebilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne oynanışı önceki sürümlerle aynıdır ve hala arcade tarzıdır. Hızınızı artırmak için yine de nitro kullanabilirsiniz, her zaman kilometrelerce drift yapabilirsiniz, birçok öğe yolu işaretler, vb. Asfalt 8’deki büyük değişiklik: Havadaki yolların etrafına dağılmış sıçrama tahtalarının eklenmesidir. Uçmanızı ve havada muhteşem gösteriler yapmanızı sağlarlar. Asfalt 8: Havadan kurslar da havadan geçer, bu nedenle bu sürüm için Airborne adı seçilmiştir.

Arabaları kontrol etmek için farklı kombinasyonlar seçebilirsiniz. Komutu tamamen ekrandan, araç sürmek için cihazınızdaki ivme ölçeri veya aynı anda her ikisini birden kullanın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir