Adobe Premiere Pro indir Apk – En son sürüm Apk

Adobe Premiere Pro Apk

.Adobe Premiere Pro Apk’yi Android telefonunuza çok kolay ve tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Adobe Premiere bağlantısı bu yazıda verilmiştir ve bizim tarafımızdan tamamen ücretsiz olarak Adobe Premiere Pro’yu indirebilirsiniz.Adobe Premiere Pro Apk’yi edinebilirsiniz. Play Store’da herhangi bir fiyat ödemeden, ancak bedelini orada ödemeniz gerekecek, bu uygulamayı gönderimizden indirirseniz, o zaman bunu kesinlikle alacaksınız Ücretsiz olarak sunulacak.

Çoğu video düzenleme uygulamasının aksine, Adobe Premiere Pro yalnızca sosyal medya hesaplarınıza yükleyebileceğiniz eğlenceli ve ilginç klipler oluşturmaya odaklanmaz. Elbette, tuhaf düzenlemeler uygulayarak komik ve kesinlikle trend olan videolar oluşturabilirsiniz. Ancak, yüksek kaliteli sinematografiyi göstermek için Adobe Premiere Pro uygulamasını da kullanabilirsiniz.

 Adi Adobe Premiere Pro Apk
Boyutu 10K
Sürümü V2021.15.0
Platformu Android

Adobe Premiere Pro Apk indir

Adobe Premiere Pro Apk özelligi inedir?

Adobe Premiere Clip, her yere götürebileceğiniz ve istediğiniz zaman kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir video düzenleyicidir. Basit ve kullanıcı dostudur, bu nedenle video düzenlemeye yeni başlayanların bile onu kullanmakta zorluk çekmeleri konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Uygulama aynı zamanda sorunsuz çalışır ve videolarınızı yerel olarak düzenlemenize olanak tanır. İşleri iyileştirmek için projelerinizi bulut depolamaya kaydedebilir ve Lightroom ve Premiere Pro gibi diğer Adobe yazılımlarıyla senkronize edebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro Apk (2)

Adobe Premiere Clip, medya içe aktarma, videoları kırpma, kliplere ayırma ve arka plan müziği ekleme gibi video düzenleme araçlarından bekleyeceğiniz temel işlevlere sahiptir. Ancak, genel projenizin zaman çizelgesini burada bu uygulamada bulamazsınız. Bunun yerine, içe aktarılan videolarınızı küçük resimler olarak göreceksiniz. Bu küçük resimlerden herhangi birine tıklayarak çeşitli düzenleme seçenekleri göreceksiniz. Ayrıca, uygulayabileceğiniz düzenlemeleri kontrol etmenizi sağlayacak kayan çubuklar da olacaktır.

Yapabileceğiniz değişiklikler, klibinizin doygunluğunu, parlaklığını, gölgelerini ve vurgularını ayarlamayı içerir. Bir ses parçasını düzenlediğinizde olan budur. Fade-in / fade-out efekti uygulayabilirsiniz ve sesi nispeten iyi bir şekilde tamamen kaldırma seçeneği vardır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir